*MR* forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*MR* forum

Toto je forum spolecenstvi *MR*
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 !!!AthCor!!!

Goto down 
+14
HooPer
drnovec
augustus brutus
alaves
Jarínkov
bojko
Ironforge
Bernhard
Cerw
simba2
Leňour
Migarg
downloaderer
Admin
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
cortigez




Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 3 EmptySat Apr 05, 2008 11:28 pm

Migarg napsal:
horší je že je musíte uživit,takže nemůžu dělat jen armádu, ale taky zvyšovat obilné pole což jde ztěžka ,protože je musím zvýšit z 14 na 15 a to stojí majlant a enormě dlouho to trvá scratch



Já mám v této době armádu která mi zežere kolem 12 000 obilí za hodinu ale že bych se taky cítil bezpečně otom fakt nemůže být řeč Smile Smile Smile tady se nemůže cítit bezpečně nikdo ale tak pokud to tomu útočníkovy neusnadníš tím že ho nějak vyprovokuješ nebo budeš mít málo vojska nebo budeš ve vesnicích uskladnovat hory surovin tak nemá důvod kvám lézt stačí dodržovat tady tyhle 3 pravidla a je po problémech nadruhou stranu to není tak jednoduché že Surprised Surprised Surprised Surprised
Návrat nahoru Goto down
raven




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 07. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 3 EmptyTue Apr 15, 2008 11:49 pm

Ahoj přátelé ve zbrani"
No nevín zda se má cenu dál sněkým spojovat...spíš bysme měli budovat army a společně se bránit či ůtočit.Ani nesmíme spoléhat na spojence,spíše se musíme společně skoordinovat-jinak jak Corti řekl,dost farmaření a začněme budovat army abychom nebyly za vořežpruty jocolor Líbí se mi názor Bojka,Augusta Bruta či Admina.Nebudovali sme aly,abysme se stali něčí ocásek Evil or Very Mad Radši skončím v propadlišti dějin se špinavím štítem nepřátelskou krví potřísněnou,než býti slouhou a slávu budovati jinným...
Raven
Návrat nahoru Goto down
Migarg




Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 15. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 3 EmptyWed Apr 16, 2008 8:41 am

NATAŘI BUDOU PŘIDÁNI 2.5.2008!! Exclamation Exclamation Twisted Evil Twisted Evil lol!
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 3 EmptyWed Apr 16, 2008 5:29 pm

A my budeme budovat DS u xfactora, jak to padlo kdysi daaavno, jeste kdyz jsem byli jedna aliance? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
Leňour




Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 11. 03. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 3 EmptySat Apr 19, 2008 11:05 pm

myslim, že bychom se měli začít chystat, v jinejch aliancích už se připravujou Cool
Návrat nahoru Goto down
Bublov




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 03. 03. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 3 EmptySun Apr 20, 2008 12:25 am

Jakoby jste mi mluvili z duše! Přesně kvůli tomuhle jsem právě navštívila forum! Jaký bude tedy další plán? Víme všichni, co nás čeká? Víme všichni, co máme dělat? Prostě se přikláním k tomu, začít MAKAT! JDE DO TUHÉHO A FINIŠUJEME!!! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 3 EmptySun Apr 20, 2008 9:30 am

Plan do budoucna se bude muset probrat s vedenim MR1 Smile
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
Sponsored content





!!!AthCor!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
!!!AthCor!!!
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*MR* forum :: !!!DŮLEŽITÉ!!! :: !!!DŮLEŽITÉ!!!-
Přejdi na: