*MR* forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*MR* forum

Toto je forum spolecenstvi *MR*
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 !!!AthCor!!!

Goto down 
+14
HooPer
drnovec
augustus brutus
alaves
Jarínkov
bojko
Ironforge
Bernhard
Cerw
simba2
Leňour
Migarg
downloaderer
Admin
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
augustus brutus




Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 05. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptySat Mar 22, 2008 3:45 am

bojko napsal:
augustus brutus napsal:
Já se musím přiznat, že nezkušenej jsem. Sice hraju na dvou serverech, ale sám sebe bych prohlásil za hráče někde za polovinou průměru Smile
Přesto si umím spočítat 1+1. Když dělám popku, nejsou surky na army, a naopak. A že jsou surkopole kolem 10-tý úrovně sakra drahý, to určitě ví spousta z nás. O armádě ani nemluvím (hlavně jízda, případně katy)
Nevím jak je na tom kdo z MR ohledně army, ale myslím, že na nějaký rozpínání ally ještě nemáme. Proto se (alespoň já) snažím udělat nejdřív pořádnou obrannou army, a teprve pak začnu s těma tisícovkama útočnejch kluků.
Osobně si myslím, že takovejch 400 obrannejch jednotek ve vesnici s dobrou zdí dokáže napáchat slušný škody i útočníkovi s tisícovou pěchotou. Opravte mně, jestli se pletu Embarassed

... myslim, ze mas pravdu. Pokial nie som "maniak", ktory si neustale kupuje zlatky a za ne okamzite ukoncuje jednotlive stavby a surovinove polia, tak zvysovanie surovinovych poli teda fakt trva dlho. A to neustale menim kade jako suroviny v ramci trznice.
Asi som aj ja rovnako "skuseny" ako augustus brutus Smile , takze ak sem sem tam zavita niekto skusenejsi a povie nam, ako je mozne budovat armu, mat suroviny a este aj zvysovat urovne budov a to vsetko sucasne, budeme Vam vdacni Laughing Laughing

Noo...na tu otázku "JAK JE TO MOŽNÝ" sis vlastně odpověděl sám. "MANIAK, CO SI NEUSTÁLE KUPUJE ZLATKY" Smile Asi to fakt neni ani tak moc o zkušenosti, jako spíš o to "zdvořilý" zafinancování programátorů TRAVIANu Laughing affraid
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptySat Mar 22, 2008 10:37 am

No, newim, komu by se chtelo platit porad SMS po 40Kč, pripadne platit o hodne vice penez pres ty jejich tarify. Ja si to koupim tak jednou za tri meice, kdyz nutne potrebuju dokoncit rychle nejakou budovu.

S tim budovanim armady je to tezke, ale kdyz na vas neutoci, tak staci postavit treba 10-50 (podle tezby surovin) obrannych jednotek a zbytek utratit, jak uznate za vhodne. Ja to osobne delam, tak ze se snazim mit tezbu obili polovicni jako tezbu ostatnich surovin a vzdy, kdyz stavim obilne pole, tak utratim zbytek surovin za ostepare nebo sekerniky Smile

No a pak je na to nejlepsi obilna oaza +50% obili, to mam tezbu obili vetsi u ostatnich surovin, takze stavim jenom vojsko, abych to vratil zpet do "normalu".
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
bojko




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 11. 03. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptySat Mar 22, 2008 9:38 pm

.... super Smile Smile Smile ... presne takto to robim. A dokonca na 100% Smile Smile . Najtazsie bolo "vytiahnut" vsetko dolezite nad cca 13ku uroven. Teraz aj ja staviam hlavne vojakov ...uvidime...
Inak: prijemne stravenu Velku noc Vam prajem sunny
Návrat nahoru Goto down
augustus brutus




Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 05. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptySun Mar 23, 2008 11:25 am

BOJKO (a vám všem) taky hezký velikonoce. A pořádně ty ženský vyplácat, když to máme oficiálně dovolený jenom jednou za rok Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptySun Mar 23, 2008 2:12 pm

Taky se pridavam s pranim krasneho proziti Velikonocnich svatku a miru na travianu Smile
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
drnovec




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 08. 03. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyTue Mar 25, 2008 12:23 am

ahojte, nevím jaké máte zkušenosti s bojem, ale moje zkušenosti říkají, že není třeba se bát, ale je potřeba dodržovat základy taktiky.
1. prostavět surky, za cokoliv, je tp lepší než si je nechat sebrat
2. být připravený, že to může přijít, a mít solidní armádu. On takový útok křížem je fakt z taktického hlediska pro agresora něco jako rána pod pás. Je samozřejmě možné uhnout a nechat útočníka promáchbout, nic si neodnese, nic nezničí pokud nejde s katy
3. mě se osvědčilo okamžitě po zjištění útoku začít s útočníkem komunikovat, pokud možno s humorem a nadhledem.

Nevím, ale mrkněte se kolik máme spojeneckých aliancí, pokud to funguje podobně i jinde co se týká komunikace, tak počítejte tak asi s 25 % spojenců, navíc situace spojeneckých smluv se pomalu stává nepřehlednou.
Podle mě vede cesta jenom a jenom aktivnějším přístupem ke hře. V této fázi nejsem přesvědčen, že 3x denně je dostatečný. Tím budete růst a bude líp. Postavte si 10 katů a skočte si s nimi zkusit útok, a budete vidět, že není třeba se zase tak moc bát Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyTue Mar 25, 2008 6:06 pm

No, tady se vyskytuje jeden dost podstatny problem. Bat se neni treba, pokud umite resit veci s humorem a nadhledem (taky se mi to osvedcilo Very Happy ) a mate uz nejakou obranu, ale my jeste nejsme tak kvalitni aliance, aby vsichni nasi clenove meli solidni obranu. Jasne, ty kteri hrajou na popku a nestavi si army bychom mohli vyhodit (timto nenarazim na nikoho konkretniho), ale chce to za ne najit nahradu, ktera uz tuto podminku splnovat bude. A to je tezsi nez se zda...

Kazdopadne diplomat AthCor mi neodepsal a asi se mnou prestal komunikovat, takze to nevidim dobre...

Tak se budeme snazit, rust, budovat armadu a pak vsechny rozsekame! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
augustus brutus




Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 05. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyTue Mar 25, 2008 6:27 pm

Admin napsal:
No, tady se vyskytuje jeden dost podstatny problem. Bat se neni treba, pokud umite resit veci s humorem a nadhledem (taky se mi to osvedcilo Very Happy ) a mate uz nejakou obranu, ale my jeste nejsme tak kvalitni aliance, aby vsichni nasi clenove meli solidni obranu. Jasne, ty kteri hrajou na popku a nestavi si army bychom mohli vyhodit (timto nenarazim na nikoho konkretniho), ale chce to za ne najit nahradu, ktera uz tuto podminku splnovat bude. A to je tezsi nez se zda...

Kazdopadne diplomat AthCor mi neodepsal a asi se mnou prestal komunikovat, takze to nevidim dobre...

Tak se budeme snazit, rust, budovat armadu a pak vsechny rozsekame! Very Happy

No nevim...dát padáka někomu jenom za to, že jede na popku se mi zdá krutý. Myslim, že Corti to řek dobře. "Když si někdo udělá 10 vesnic, pop kolem 6000, ale nemá army na obranu a škemrá o podporu, protože je v ali...", tak potom GO OUT. S tím bych souhlasil
Návrat nahoru Goto down
bojko




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 11. 03. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyTue Mar 25, 2008 7:29 pm

augustus brutus napsal:
Admin napsal:
No, tady se vyskytuje jeden dost podstatny problem. Bat se neni treba, pokud umite resit veci s humorem a nadhledem (taky se mi to osvedcilo Very Happy ) a mate uz nejakou obranu, ale my jeste nejsme tak kvalitni aliance, aby vsichni nasi clenove meli solidni obranu. Jasne, ty kteri hrajou na popku a nestavi si army bychom mohli vyhodit (timto nenarazim na nikoho konkretniho), ale chce to za ne najit nahradu, ktera uz tuto podminku splnovat bude. A to je tezsi nez se zda...

Kazdopadne diplomat AthCor mi neodepsal a asi se mnou prestal komunikovat, takze to nevidim dobre...

Tak se budeme snazit, rust, budovat armadu a pak vsechny rozsekame! Very Happy

No nevim...dát padáka někomu jenom za to, že jede na popku se mi zdá krutý. Myslim, že Corti to řek dobře. "Když si někdo udělá 10 vesnic, pop kolem 6000, ale nemá army na obranu a škemrá o podporu, protože je v ali...", tak potom GO OUT. S tím bych souhlasil

... tu armadu nie je az taky velky problem vybudovat... Vlastna skusenost: s produkciou vsetkych surovin okolo 1500/hod., dvoma dedinkami, mam za necele tri dni postavenych okolo 800 vojakov. Netvrdim, ze je to vela, ale takymto tempom...
Jasne, ze bolo treba menit suroviny hore dole Smile , ale vsak my, ktori sme lakomi kupovat zlatky Very Happy Very Happy Very Happy sme nuteni hybat rozumom.
S tou popkou je to fakt pravda - bud "taham" hore budovy a som bez army, alebo stupam pomalsie a mam ochranu...
Jeden nikdy nevie aka strategia je dobra, ale staci si precitat profil cortigueza a mame odpoved bom
Návrat nahoru Goto down
Migarg




Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 15. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyWed Mar 26, 2008 2:45 am

Já myslím ,že když budete logicky uvažovat ,tak dokážete zvyšovat populaci i armádu.Například já ,rozšiřuji surku z 13ky na 14ku což zhruba trvá +-39hodin ,abych mohl rozšiřovat další surku potřebuji např. 70000 hlíny, produkci mám na 3000/hod. když si to spočítám tak potřebuji zhruba 23,3hodin abych nashromáždil dostatek hlíny - rozdíl 16 hodin - znamená že můžu vesele rozšiřovat svoji armádu. Mimochodem ji mám větší než samotnou populaci - popka:1837 arm:3173 Cool
Návrat nahoru Goto down
bojko




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 11. 03. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyWed Mar 26, 2008 6:33 am

Migarg napsal:
Já myslím ,že když budete logicky uvažovat ,tak dokážete zvyšovat populaci i armádu.Například já ,rozšiřuji surku z 13ky na 14ku což zhruba trvá +-39hodin ,abych mohl rozšiřovat další surku potřebuji např. 70000 hlíny, produkci mám na 3000/hod. když si to spočítám tak potřebuji zhruba 23,3hodin abych nashromáždil dostatek hlíny - rozdíl 16 hodin - znamená že můžu vesele rozšiřovat svoji armádu. Mimochodem ji mám větší než samotnou populaci - popka:1837 arm:3173 Cool

...vsak hovorim... Smile u mna je to podobne-pouzivam ten isty postup. V medzicase medzi zvysovanim urovne budov a surovin budujem armadu. Popku mam 934 a armadu cez 1300. Surprised
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyWed Mar 26, 2008 6:00 pm

No, to uz uplne staci, teda nestaci, vojaku neni nikdy dost Very Happy , ale 100% populace uz je podle nekterych prumerna, podle nekterych dobra armada. Samozrejme se vzdy najde silnejsi utocnik, ale aspon budou poradne ztraty a on si to priste rozmysli. A kdyz ne, tak je tady porad aliance - je rozhodne lepsi branit nekoho, kdo je vojensky sobestacny, nez nekoho, kdo se spoleha pouze na armadu ostatnich clenu aliance.
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
simba2




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 25. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyThu Mar 27, 2008 12:24 pm

Já se snažím zbrojit co to dá. Nejdříve rozšířit nějakou tu surku, vylepšit si nějakého vojáčka a za zbytek co se dá vyrobit. To je vždy po ránu a večer to samý. Zatím se mi to osvědčilo, ale kdyby se někdo přišel podívat na návštěvu tak mi toho tady asi moc nenechá.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyThu Mar 27, 2008 5:11 pm

No, ono nejde jenom o obranne jednotky (tedy o ty hlavne), ale nezapominejte i na obranne zdi/palisady... zed na urovni 20 dava obranci uz poradnou vyhodu a utocnik se muze jenom trast pokud ma cca stejny pocet jednotek jako vy nebo klidne i o neco vetsi - vse mu padne.
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
HooPer

HooPer


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 03. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyThu Mar 27, 2008 7:19 pm

Admin napsal:
No, ono nejde jenom o obranne jednotky (tedy o ty hlavne), ale nezapominejte i na obranne zdi/palisady... zed na urovni 20 dava obranci uz poradnou vyhodu a utocnik se muze jenom trast pokud ma cca stejny pocet jednotek jako vy nebo klidne i o neco vetsi - vse mu padne.
Ano, to je jedna z vyhod obrance... a kazda vyhoda by se mela vyuzit pro nas prospech.. Wink a zvlast pro narod galu, co mohou jeste k tomu stavet pasti.... palisada na 20 a 200 pasti k tomu, to uz je poradna uleva od znicenych jednotek nemyslite.....
Návrat nahoru Goto down
jarr




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 29. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptySat Mar 29, 2008 6:17 pm

HooPer napsal:
Admin napsal:
No, ono nejde jenom o obranne jednotky (tedy o ty hlavne), ale nezapominejte i na obranne zdi/palisady... zed na urovni 20 dava obranci uz poradnou vyhodu a utocnik se muze jenom trast pokud ma cca stejny pocet jednotek jako vy nebo klidne i o neco vetsi - vse mu padne.
Ano, to je jedna z vyhod obrance... a kazda vyhoda by se mela vyuzit pro nas prospech.. Wink a zvlast pro narod galu, co mohou jeste k tomu stavet pasti.... palisada na 20 a 200 pasti k tomu, to uz je poradna uleva od znicenych jednotek nemyslite.....
ja bych se chtel zeptat kolik je dost vojáků na obranu abych věděl na čem jsem.
Návrat nahoru Goto down
augustus brutus




Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 05. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptySat Mar 29, 2008 7:26 pm

jarr napsal:
HooPer napsal:
Admin napsal:
No, ono nejde jenom o obranne jednotky (tedy o ty hlavne), ale nezapominejte i na obranne zdi/palisady... zed na urovni 20 dava obranci uz poradnou vyhodu a utocnik se muze jenom trast pokud ma cca stejny pocet jednotek jako vy nebo klidne i o neco vetsi - vse mu padne.
Ano, to je jedna z vyhod obrance... a kazda vyhoda by se mela vyuzit pro nas prospech.. Wink a zvlast pro narod galu, co mohou jeste k tomu stavet pasti.... palisada na 20 a 200 pasti k tomu, to uz je poradna uleva od znicenych jednotek nemyslite.....
ja bych se chtel zeptat kolik je dost vojáků na obranu abych věděl na čem jsem.

Vojáci...to je jako suroviny. NIKDY jich není DOST, a ŽÁDNÝ množství není HODNĚ lol!
Návrat nahoru Goto down
Migarg




Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 15. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptySat Mar 29, 2008 7:29 pm

To je těžko říci .Záleží jaký útok na tebe někdo pošle. Když pošle 2 vojáky stačí ti na obranu 2, když jich pošle několik tisíc,tak ti 2 stačit určitě nebudou.Záleží také jakou úroven mají ve zbroji a zbrani,protože každá úroven přidává 1,5%. study
Návrat nahoru Goto down
HooPer

HooPer


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 03. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptySat Mar 29, 2008 11:56 pm

Migarg napsal:
To je těžko říci .Záleží jaký útok na tebe někdo pošle. Když pošle 2 vojáky stačí ti na obranu 2, když jich pošle několik tisíc,tak ti 2 stačit určitě nebudou.Záleží také jakou úroven mají ve zbroji a zbrani,protože každá úroven přidává 1,5%. study
no tak jako jasně, ae když jich na tebe nekdo púošlw tisíc a maš jich 500.... tak mu udelas vetsi ztraty s palisadou na 20 nez na 2... Wink
Návrat nahoru Goto down
jarr




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 29. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyMon Mar 31, 2008 3:47 pm

HooPer napsal:
Migarg napsal:
To je těžko říci .Záleží jaký útok na tebe někdo pošle. Když pošle 2 vojáky stačí ti na obranu 2, když jich pošle několik tisíc,tak ti 2 stačit určitě nebudou.Záleží také jakou úroven mají ve zbroji a zbrani,protože každá úroven přidává 1,5%. study
no tak jako jasně, ae když jich na tebe nekdo púošlw tisíc a maš jich 500.... tak mu udelas vetsi ztraty s palisadou na 20 nez na 2... Wink
jj jasné to bych jeste chapal Very Happy no ale tech obranej přímo fakt moc nemam to se mi nevyplatí vy jich mate víc???myslim jako pretorianu atd
Návrat nahoru Goto down
Migarg




Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 15. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyMon Mar 31, 2008 5:20 pm

Pretoriánů mám 732,legionářů mám 639.Pretoriáni jsou dobří v obraně proti pěchotě, ale proti jezdectvu nemají šanci.Legionáři jsou univerzální, mají ale malou převahu v obraně proti jezdectvu. study
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyMon Mar 31, 2008 6:00 pm

Zalezi, kdo so Te vsimne. Vetsinou na tebe nezautoci slabsi nebo stejne silni hraci, co se tyce populace, protoze se predpoklada, ze na tom bude hur nebo stejne i vojensky.

Pak si Te vsimne takovy Schnesk a nepomuze ti nic. Ja osobne mam kolem 1,5 tisice ostepu a kolem 200 rytiru, ale bezpecne se necitim...
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
Migarg




Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 15. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyMon Mar 31, 2008 6:53 pm

samozřejmě nemám jen P a L .Navíc jim vylepšuji zbraně a zbroj, dál mám zed na 20 což mi poskytuje bonus k obraně 81% a kameníka taky na 20 což poskytuje bonus budovám 300%,bohužel to mám jen v hlavní vesnici,navíc kameníka můžu mít jen v hlavní vesnici. scratch study
Návrat nahoru Goto down
HooPer

HooPer


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 03. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyMon Mar 31, 2008 9:32 pm

jako, ja nerikam ze stavet obrany jednotky je nejdulezitejsi, ja osobne si stavim utocnou armadu a obranejma jednotkama to jen doplnuji... ae ze bych mel obanejch malo se rict neda, ae utoku taky moc nemam, mam jen 750 heudanu a 400 blesku...
Návrat nahoru Goto down
Migarg




Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 15. 02. 08

!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 EmptyMon Mar 31, 2008 10:19 pm

horší je že je musíte uživit,takže nemůžu dělat jen armádu, ale taky zvyšovat obilné pole což jde ztěžka ,protože je musím zvýšit z 14 na 15 a to stojí majlant a enormě dlouho to trvá scratch
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
!!!AthCor!!!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*MR* forum :: !!!DŮLEŽITÉ!!! :: !!!DŮLEŽITÉ!!!-
Přejdi na: