*MR* forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*MR* forum

Toto je forum spolecenstvi *MR*
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 !!!AthCor!!!

Goto down 
+14
HooPer
drnovec
augustus brutus
alaves
Jarínkov
bojko
Ironforge
Bernhard
Cerw
simba2
Leňour
Migarg
downloaderer
Admin
18 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyWed Mar 12, 2008 10:53 pm

Ahoj vsichni,
tohle je velice dulezite. Doba nam pokrocila a dostali jsme se do faze, kde se uz vesnice nebuduji nybrz zabiraji, velke aliance neuzaviraji spojenectvi, ale valci mezi sebou a nerozhoduji uz stovky jednotek, ale tisice jednotek.

Dostal jsem info, ze aliance AthCor zacina postupne jako jedna z nejsilnejsich alianci, nicit okoli a tak apeluji na vsechny cleny i ty nejsilnejsi at zacnou budovat co nejvetsi obrannou armadu, protoze, kdyz se na ne podivate, zjistite, ze by nas rozmackli jako svaba, ale nemuzeme dopustit!

Uz jsem si vsiml par utoku od nich i na nas, takze jsme v primem ohrozeni. Zkusim si promluvit s jejich diplomatem, ale je to nejspis beznadejny pokus.

Prosim napiste mi tady vase napady na reseni tohoto rizika, ale ne prosim - "znicime je!".

Me napda nekolik moznosti:
- budeme se branit a zkusime jim utnout hrebinek
- zkusime se spojit s jinyma silnyma aliancema, ktere by s nama sly do valky proti nim
- pridame se k nim, tj. pokud nic nevyjde, staneme se Athaeneum MR nebo neco takoveho
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
downloaderer




Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 23. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyWed Mar 12, 2008 11:22 pm

mě se líbí třetí bod Twisted Evil

a budeme ničit s nima
Návrat nahoru Goto down
Migarg




Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 15. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyThu Mar 13, 2008 1:14 am

Ta první možnost je konec nás všech,ad je kdokoliv z nás silný jak chce confused .Ty dvě další jsou lepší,nejlepší je ta poslední Very Happy .Armádu ovšem musíme budovat každopádně a to každý člen,ne jen ty nejsilnější Exclamation !
Návrat nahoru Goto down
Leňour




Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 11. 03. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyThu Mar 13, 2008 3:27 pm

no, já myslim, že nám nejspíš stejně nezbyte nic jiného, než se k nim přidat (varianta 3), ale měli bychom to podle mě udělat co nejrychleji Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad něž na nás začnou útočit
Návrat nahoru Goto down
simba2




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 25. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyThu Mar 13, 2008 4:32 pm

Také se přiklání k té třetí variantě, než si na nás smlsnou. Já nic nevzdávám, ale myslim si, že bysme byli bezbraní už po prvních útocích.
Návrat nahoru Goto down
Cerw




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 06. 03. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyThu Mar 13, 2008 9:02 pm

Myslim ze by jsme meli rozhodne budovat armadu. Nejdriv zkusit domluvu ne hned boj. To spolcit se s jinyma aliancema neni spatny. Ale i tak je to riziko a uz nikdy nebudeme mit jistotu ze se k nim bude aliance moci pripojit. To je tezky rozhodnuti.
Návrat nahoru Goto down
Cerw




Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 06. 03. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyThu Mar 13, 2008 9:08 pm

Maji i nejake spojence treba by slo udelat i dohodu o neutoceni.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyFri Mar 14, 2008 11:09 am

DoN ted zkousim dojednat a pak az se vyjadri i vetsina z MR 1 (protoze se bude predpokladat, ze kdyz uz prejdeme, tak obe aliance) a pak se muze domluvit prechod pod Athaeneum...
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
Bernhard




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 02. 03. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyFri Mar 14, 2008 2:56 pm

Koho nemůžeš porazit, s tím se musíš spojit. To je realita a nic jiného nám nezbyde.
Návrat nahoru Goto down
Ironforge




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 27. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyFri Mar 14, 2008 4:24 pm

mam kamarata v guilde ktora sa vola T.o.p.E™ mozno by nam aj pomoholi skusim sa ho spitat
Návrat nahoru Goto down
Ironforge




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 27. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyFri Mar 14, 2008 4:26 pm

nie v guilde ale v ali Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyFri Mar 14, 2008 4:32 pm

Hej tak TOP a jejich sestry by si podali celou mapu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
Ironforge




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 27. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyFri Mar 14, 2008 4:34 pm

njn skusim napisat kamaratovy nech si ich podaju na veceru Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bojko




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 11. 03. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptySat Mar 15, 2008 9:03 am

...pokial by to malo byt o tom, ze by nas chceli znicit, tak je lepsie sa s nimi radsej spojit. Je uplne jedno, pod akym nazvom ali sme predsa spojeni. Aj tak, ked to tak sledujem, tu nie je vela timovych hracov. Sorry za uprimnost, ale...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptySat Mar 15, 2008 9:24 am

Ale ano, mas bohuzel pravdu, nefungujeme nejlepe, ale to se zpravi Smile
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
bojko




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 11. 03. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptySat Mar 15, 2008 2:21 pm

"sa spravi" je tak na nadherne slovo Very Happy... "budem sa" v to dufat.
Návrat nahoru Goto down
bojko




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 11. 03. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptySun Mar 16, 2008 9:08 am

Admin napsal:
Ale ano, mas bohuzel pravdu, nefungujeme nejlepe, ale to se zpravi Smile

Ete par postrehov a navrhov k "utoceni" "neutoceni" "spajani sa s inymi ali" a pod.

Nie som tu dlho, ale vsimam si utoky jednotlivych clenov ali, protivnikov, kamosov v inych ali a vyvoj hracov, ktori su okolo mna cca 25 poli (tak do 3 hodin jazdy konom).

Niektori clenovia ali komentarom reagovali na upozornenie, ze velke ali uz nebuduju, ale chcu atakovat ostatnych utokmi a tym si ich privlastnovat.
Ale aj my mame viac moznosti a nie len tu, ze musime vyjednavat a dufat, ze nas zoberu k nim a neznicia. Keby sme dokazali normalne komunikovat, mohli by sme postupne skusat vojska - SPOLOCNE na ali, ktore su "pod nasu uroven".

Priklad: vcera na mna utocil pol74 (-58 -10), ktory "branil" svojho kamosa serotona (-306 -32), ktory sa na chvilu stal mojou farmickou. Seroton miesto toho, aby poziadal o pomoc svoju ali napisal asi kamosovi pol74, ktory sa hned sa smiesnymi poctami vrhol na mna. Jeho utok prebiehal cca34 hodin a svoju vesnicku nechal uplne bez obrany. NEMUSIM TO KOMENTOVAT, ZE???

Urcite kazdy z nas ma taketo postrehy o nasich "superoch", tak tie infosky spojme a vyskusajme vzajomne zosuladenie komunikacie, silu vojska a kamaratstvo na par utokoch na nejaku ali, ktorej clenovia by potom mohli byt nase farmicky.

Mozno pre mnohych z Vas uvazujem prilis hrrr, ale vsak toto je hra aj o taktike, kamaratstve, rozmyslani a ci toto funguje sa neprejavi pri stavani si vojacikov, ci budovani surovinovych poli.... Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Jarínkov




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 17. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptySun Mar 16, 2008 3:29 pm

abych pravdu řekla asi bych se k nim přidala..protože sami je určitě neporazíme.... Sad pale
Návrat nahoru Goto down
alaves




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyMon Mar 17, 2008 12:13 am

přidala bych se...
Návrat nahoru Goto down
augustus brutus




Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 05. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyTue Mar 18, 2008 6:57 pm

Viacmeněj súhlasim s Bojkom, aj keď príklad, ktorý popisuje, sa na túto ally veľa nehodí.

Tak třeba...k tomu společnýmu útočení na jiný ally je potřeba koordinovanej útok. Ten nebude, když budeme mluvit způsobem "...mohli bysme zaútočit na ally x/y, jsou slabí... nebyl by problém...budou nový farmy..." a tak podobně. Od toho by měl bejt army dopisovatel (chcete-li GENERÁL), kterej by se staral jen o válčení. Podněty k boji by mohly bejt na fóru, ale útok samotnej by měl bejt přes HZ a sice způsobem "...den x/y, hodina a/b, útok na hráče (vesnici) z/z", a ne "...od včera jsme ve válce s tím a tím, takže kdo chce, běžte na něj."
S tím souvisí i stav ally armády. Generál musí vědět, kolik má kdo vojska, aby měl na základě čeho vlastně sestavit útok. V tomhle je i tak trochu riziko, protože když ten dotyčnej přejde k jiný ally, tak jí může poskytnout dost citlivý informace o nás. O tom, že by to měl bejt natolik inteligentní člověk, že musí počítat s časem příchodu jednotek nejvzdálenějšího hráče, snad nebudu ani psát. geek
Za další...proč HZ??? Přiznejme si...kdo chodí na fórum pravidelně, nebo dokonce víc než 2x denně? Spousta lidí hraje i na jinejch serverech, kde to chodí podobně jako tady. Takže by u compu musel bejt 24/7. A jistě uznáte, že to je i na pořádnýho pařana víc než hodně Laughing

A teď konečně k tématu...
Už tady zaznělo "koho nemůžeš porazit, s tím se spoj" Je to krutá realita. Snad bych k tomu jenom dodal "pokud nechceš aby tě rozdupali" Podtrženo-sečteno...jsem pro spojku, případně přechod do multi, ale ne za každou cenu (např. výpalný, desátky, daně...)
Návrat nahoru Goto down
Leňour




Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 11. 03. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyTue Mar 18, 2008 9:37 pm

asi máš vážně pravdu Exclamation , útoky by se měli nejspíš trochu zkoordinovat, pokud chceme, aby měli větší účinek
toho generála bychom mohli volit king , a ty HZ mi příjdou jako dobrý nápad
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 136
Registration date : 04. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyThu Mar 20, 2008 9:15 am

Ja bych zatim teda nechal hromadne niceni hromadnym nicenim, protoze jak jsem se dnes podival na utoky a uvidel skoro vsechny utoky smerem na anse cleny, pak jak jsem videl ty "obrany", tak se mi zvedal zaludek. Newim, jestli tady jsou vsichni tak nezkuseni a mysli si, ze je 200 falanx ochrani, ale mohl bych tady dat milion odkazu, kde by 200 falanx nezabilo ani 50 utocicich jednotek z 10 000...
Návrat nahoru Goto down
https://malucorey.forumczech.com
bojko




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 11. 03. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyFri Mar 21, 2008 12:13 am

Admin napsal:
Ja bych zatim teda nechal hromadne niceni hromadnym nicenim, protoze jak jsem se dnes podival na utoky a uvidel skoro vsechny utoky smerem na anse cleny, pak jak jsem videl ty "obrany", tak se mi zvedal zaludek. Newim, jestli tady jsou vsichni tak nezkuseni a mysli si, ze je 200 falanx ochrani, ale mohl bych tady dat milion odkazu, kde by 200 falanx nezabilo ani 50 utocicich jednotek z 10 000...

... nemyslim si, ze sme vsetci neskuseni... len tu nie sme tak dlho, aby sme mali armu na urovni 1000 jednotiek a viac.
Návrat nahoru Goto down
augustus brutus




Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 05. 02. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyFri Mar 21, 2008 6:17 pm

Já se musím přiznat, že nezkušenej jsem. Sice hraju na dvou serverech, ale sám sebe bych prohlásil za hráče někde za polovinou průměru Smile
Přesto si umím spočítat 1+1. Když dělám popku, nejsou surky na army, a naopak. A že jsou surkopole kolem 10-tý úrovně sakra drahý, to určitě ví spousta z nás. O armádě ani nemluvím (hlavně jízda, případně katy)
Nevím jak je na tom kdo z MR ohledně army, ale myslím, že na nějaký rozpínání ally ještě nemáme. Proto se (alespoň já) snažím udělat nejdřív pořádnou obrannou army, a teprve pak začnu s těma tisícovkama útočnejch kluků.
Osobně si myslím, že takovejch 400 obrannejch jednotek ve vesnici s dobrou zdí dokáže napáchat slušný škody i útočníkovi s tisícovou pěchotou. Opravte mně, jestli se pletu Embarassed
Návrat nahoru Goto down
bojko




Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 11. 03. 08

!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! EmptyFri Mar 21, 2008 9:29 pm

augustus brutus napsal:
Já se musím přiznat, že nezkušenej jsem. Sice hraju na dvou serverech, ale sám sebe bych prohlásil za hráče někde za polovinou průměru Smile
Přesto si umím spočítat 1+1. Když dělám popku, nejsou surky na army, a naopak. A že jsou surkopole kolem 10-tý úrovně sakra drahý, to určitě ví spousta z nás. O armádě ani nemluvím (hlavně jízda, případně katy)
Nevím jak je na tom kdo z MR ohledně army, ale myslím, že na nějaký rozpínání ally ještě nemáme. Proto se (alespoň já) snažím udělat nejdřív pořádnou obrannou army, a teprve pak začnu s těma tisícovkama útočnejch kluků.
Osobně si myslím, že takovejch 400 obrannejch jednotek ve vesnici s dobrou zdí dokáže napáchat slušný škody i útočníkovi s tisícovou pěchotou. Opravte mně, jestli se pletu Embarassed

... myslim, ze mas pravdu. Pokial nie som "maniak", ktory si neustale kupuje zlatky a za ne okamzite ukoncuje jednotlive stavby a surovinove polia, tak zvysovanie surovinovych poli teda fakt trva dlho. A to neustale menim kade jako suroviny v ramci trznice.
Asi som aj ja rovnako "skuseny" ako augustus brutus Smile , takze ak sem sem tam zavita niekto skusenejsi a povie nam, ako je mozne budovat armu, mat suroviny a este aj zvysovat urovne budov a to vsetko sucasne, budeme Vam vdacni Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!!AthCor!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!AthCor!!!   !!!AthCor!!! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
!!!AthCor!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*MR* forum :: !!!DŮLEŽITÉ!!! :: !!!DŮLEŽITÉ!!!-
Přejdi na: